O autorze
Jestem brokerem technologii i popularyzatorem polskiej nauki. Dostarczam technologie do działów badawczo rozwojowych. W Business Technology Progress pełnię rolę eksperta ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, oceniam projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Jestem aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, Doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Na blogu będę poruszał kwestie związane z transferem technologii, pozyskiwaniem projektów technologicznych pod inwestycje oraz będę pisał o swoich spostrzeżeniach związanych z komercjalizacją. Będę informował o wartościowych wydarzeniach branżowych oraz udostępniał nagrania rozmów z osobami związanymi z nowymi technologiami.

BIZNES I TECHNOLOGIE #11: StartUp Academy

BIZNES I TECHNOLOGIE 11 StartUp Academy
BIZNES I TECHNOLOGIE 11 StartUp Academy http://dekompresor.pl/biznes-i-technologie/startup-academy
Zapraszam do obejrzenia jedenastego odcina podcastu Biznes i Technologie. Moim Gościem był Tomasz Jabłoński co-founder Startup Academy. Rozmawialiśmy o tym jak pomagają StartUpom, jakich narzędzi używają i co można zyskać dzięki uczestnictwu w programie.

Startup Academy to intensywny program warsztatowy przygotowujący do prowadzenia własnego startupu. Podczas programu uczestnicy poznają sposoby na weryfikację swojego pomysłu, zbudowanie modelu biznesowego, a także dowiadują się jak zdobyć finansowanie na rozwój. Program to również ogromna dawka inspiracji, startupowych trendów, ale również szansa na poznanie wartościowych osób.pobierz mp3
lub
Subskrybuj w iTunes
Trwa ładowanie komentarzy...