O autorze
Jestem brokerem technologii i popularyzatorem polskiej nauki. Dostarczam technologie do działów badawczo rozwojowych. W Business Technology Progress pełnię rolę eksperta ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, oceniam projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Jestem aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, Doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Na blogu będę poruszał kwestie związane z transferem technologii, pozyskiwaniem projektów technologicznych pod inwestycje oraz będę pisał o swoich spostrzeżeniach związanych z komercjalizacją. Będę informował o wartościowych wydarzeniach branżowych oraz udostępniał nagrania rozmów z osobami związanymi z nowymi technologiami.

BIZNES I TECHNOLOGIE #13 Nawiązywanie relacji biznesowych

BIZNES I TECHNOLOGIE 13  Nawiązywanie relacji biznesowych
BIZNES I TECHNOLOGIE 13 Nawiązywanie relacji biznesowych http://dekompresor.pl/biznes-i-technologie/nawiazywanie-relacji-biznesowych
Biznes to relacje jak często powtarza gość odcinka Grzegorz Turniak. Dowiesz się jak nawiązywać i utrzymywać relacje biznesowe, jak zarządzać wizytówkami oraz gdzie można ćwiczyć i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

Prowadzenie biznesu to gra zespołowa ponieważ nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji było jest i będzie fundamentem sukcesu w biznesie. Relacje w biznesie stały się bardziej skomplikowane i burzliwe niż dawniej. Internet spowodował, że każdy ma kontakt z każdym, każde działanie jest widoczne a wieści rozchodzą się szybko. Każda firma może zyskać przewagę nad konkurentami jeśli będzie skutecznie zarządzać swoimi relacjamipobierz mp3
lub
Subskrybuj w iTunes
Trwa ładowanie komentarzy...