O autorze
Jestem brokerem technologii i popularyzatorem polskiej nauki. Dostarczam technologie do działów badawczo rozwojowych. W Business Technology Progress pełnię rolę eksperta ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, oceniam projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Jestem aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, Doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Na blogu będę poruszał kwestie związane z transferem technologii, pozyskiwaniem projektów technologicznych pod inwestycje oraz będę pisał o swoich spostrzeżeniach związanych z komercjalizacją. Będę informował o wartościowych wydarzeniach branżowych oraz udostępniał nagrania rozmów z osobami związanymi z nowymi technologiami.

BIZNES I TECHNOLOGIE #14 Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze

BIZNES I TECHNOLOGIE #14 Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze
BIZNES I TECHNOLOGIE #14 Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze http://dekompresor.pl/biznes-i-technologie/przedsiebiorczosc-zorganizowana-pieniadze-inwestorzy-startupy
Pozyskanie finansowania to często dla startupu być, albo nie być. O tym jak zorganizować pieniądze na startup rozmawiałem z kimś kto pozyskiwał fundusze wiele razy. Przekonał do siebie i projektu zarówno inwestorów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Gościem odcinka był Arkadiusz Skuza autor książki Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze.

Młodzi Polacy są bardzo zdolni. Nasi programiści rokrocznie wygrywają konkursy o światowym zasięgu. Niemal codziennie słyszymy o kolejnym polskim wynalazku. Jak grzyby po deszczu wyrastają niewielkie, dynamiczne firmy, prowadzone przez dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy w kilkuosobowych zespołach pracują nad udoskonaleniem wymyślonej przez siebie idei biznesu online. Tworzą startupy i całe serce, czas oraz pieniądze wkładają w ich rozwój. Jednak zwykle niestety zapominają o tym, że nie wystarczy dobry pomysł — trzeba go jeszcze dobrze sprzedać!pobierz mp3
lub
Subskrybuj w iTunes
Trwa ładowanie komentarzy...