BIZNES I TECHNOLOGIE #14 Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze

BIZNES I TECHNOLOGIE #14 Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze
BIZNES I TECHNOLOGIE #14 Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze http://dekompresor.pl/biznes-i-technologie/przedsiebiorczosc-zorganizowana-pieniadze-inwestorzy-startupy
Pozyskanie finansowania to często dla startupu być, albo nie być. O tym jak zorganizować pieniądze na startup rozmawiałem z kimś kto pozyskiwał fundusze wiele razy. Przekonał do siebie i projektu zarówno inwestorów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Gościem odcinka był Arkadiusz Skuza autor książki Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze.

Młodzi Polacy są bardzo zdolni. Nasi programiści rokrocznie wygrywają konkursy o światowym zasięgu. Niemal codziennie słyszymy o kolejnym polskim wynalazku. Jak grzyby po deszczu wyrastają niewielkie, dynamiczne firmy, prowadzone przez dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy w kilkuosobowych zespołach pracują nad udoskonaleniem wymyślonej przez siebie idei biznesu online. Tworzą startupy i całe serce, czas oraz pieniądze wkładają w ich rozwój. Jednak zwykle niestety zapominają o tym, że nie wystarczy dobry pomysł — trzeba go jeszcze dobrze sprzedać!

pobierz mp3
lub
Subskrybuj w iTunes
Trwa ładowanie komentarzy...